Edycja 2021 online

1_optimized_1.png

Podsumowanie targów FASTENER POLAND B2B online 2021

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych FASTENER POLAND ze względu na utrzymujące się obostrzenia w podróżowaniu oraz po licznych konsultacjach z branżą miały charakter wirtualnych spotkań. W dniach 5-18 października we współpracy z Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie odbył się FASTENER POLAND B2B Meetings. Na specjalnie przygotowanej platformie spotkali się producenci, dystrybutorzy, hurtownicy, sprzedawcy, kupcy i dostawcy surowców. W wydarzeniu wzięło udział 156 uczestników z 30 krajów, co zaowocowało 177 spotkaniami.

Pośród uczestników 53% stanowili producenci i dystrybutorzy, 28% kupcy, 19% hurtownicy oraz inni uczestnicy związani z branżą elementów złącznych. Organizatorzy zapowiadają, iż kolejna edycja FASTENER POLAND B2B Meetings odbędzie się w formie hybrydy.

W dniach 19-31 października 2022 spotkania kooperacyjne towarzyszyć będą stacjonarnym targom FASTENER POLAND w salach spotkań EXPO Kraków, a po ich zakończeniu przeniosą się do przestrzeni wirtualnej. Więcej informacji wkrótce.