TARGI FASTENER POLAND

Dodatkowa forma reklamy - zaznacz swoją obecność na targach

nagłówek

Dystrybucja materiałów reklamowych

element
Dystrybucja materiałów reklamowych wraz z biletem wstępu na Targi - 2500 PLN + 23%VAT

DYSTRYBUCJA-NA-TARGACH-FASTENER
Państwa reklama dotrze bezpośrednio do każdego zwiedzającego targi, to doskonały sposób aby zaprezentować swoją ofertę wśród tysięcy branżowych klientów.
Dystrybucja materiałów reklamowych (prospektów, folderów, próbek materiałów - wielkość do indywidualnego ustalenia). Gadżety reklamowe wydawane będą wszystkim Uczestnikom targów w Kasach oraz Punktach Rejestracji Gości. 

Jest to oferta limitowana - maksymalnie dla 3 firm. Decyduje kolejność zgłoszeń.element
Dystrybucja materiałów reklamowych pośród gości targowych (obsługa własna) - 800 PLN + 23%VAT
REKLAMA-NA-TARGACH-FASTENER

Państwa reklama dotrze bezpośrednio do każdego uczestnika targów.
Dystrybucja materiałów reklamowych [prospektów, folderów, próbek materiałów - wielkość do indywidualnego ustalenia] na terenie obiektu targowego. Gadżety reklamowe rozdawane będą pośród Zwiedzających oraz Wystawców obecnych na Targac
h.


element
Dystrybucja materiałów reklamowych pośród gości targowych (przez hostessę) - 1800 PLN + 23%VAT
REKLAMA-NA-TARGACH-FASTENER

Państwa reklama dotrze bezpośrednio do każdego uczestnika targów. Dystrybucja materiałów reklamowych [prospektów, folderów, próbek materiałów - wielkość do indywidualnego ustalenia] na terenie obiektu targowego. Gadżety reklamowe rozdawane będą pośród Zwiedzających oraz Wystawców obecnych na Targac
h przez hostessę.


element
Ekspozycja materiałów reklamowych w lobby- 500 PLN + 23%VAT
TARGI_FASTENER-EKSPOZYCJA-DLA-PUBLICZNOSCI

Hol recepcyjny to miejsce, w którym zatrzymuje się każdy, zatem to doskonała okazja aby pokazać lepiej swoją obecność.
Proponujemy udostępnienie przestrzeni w holu recepcyjnym dla materiałów reklamowych (prospektów, folderów, materiałów).nagłówek

Dodatkowa forma reklamy 

element
Logo Firmy na planie targów - 150 zł + 23% VAT
PLAN_HALI_FASTENER_POLANDLogo Twojej firmy doskonale widoczne na planie targów, który otrzymuje każdy uczesnik wydarzenia to świetna okazja żeby zaznaczyć swoją obecność na targach.
element
Prezentacja Firmy na profilu Facebook - 200 PLN +23% VAT
FASTENER-POLAND-Facebook

Prezentacja firmy w formie postu na profilu spółecznościowym Facebook z linkiem odsyłającym do strony internetowej firmy (tekst ok. 300 znaków, grafika, logo firmy lub zdjęcie), to doskonały sposób aby dotrzeć do setek potencjalnych klientów.element
Ekspozycja planszy, baneru na terenie Targów - 400 PLN/m.kw. + 23% VAT
ROLLUP-NA-FASTENER-POLAND

Doskonale zlokalizowane i widoczne miejsca poza Państwa stoiskiem, przeznaczone pod ekspozycję planszy lub baneru reklamującego firmę, to świetna okazja, aby jeszcze bardziej zaznaczyć swoją obecność na targach.

element
Baner na elewacji EXPO Kraków - 6000 zł + 23% VAT
BANER-NA-EXPO-PODCZAS-TARGOW-FASTENER

Najbardziej ekskluzywny segment reklamy outdoorowej na specjalne okazje! Takich plansz może być jedynie kilka, nie ma więc obawy, że Państwa przekaz zginie w natłoku innych informacji. Prestiżowa forma reklamy, dostępna w różnych formatach [6m x 6m].
element

Flaga reklamowa - 900 zł netto| szt.+ 23% VAT

FLAGI-REKLAMOWE-PODCZAS-TARGOW-FASTENER


Takiej reklamy nie można nie zauważyć! Flagi to idealny sposób na zaznaczenie swojej obecności w EXPO Kraków. Do Państwa dyspozycji oddajemy sześć masztów [o wymiarach 100cm x 400cm lub 120cm x 400cm] znajdujących się przed obiektem. Wydruk dostarcza Zamawiający zgodnie z wytycznymi Organizatora.
element

Reklama na siatce parkingu EXPO Kraków: 1 000 zł netto| szt. + 23% VAT

REKLAMA-NA-OGRODZENIU-PODCZAS-FASTENER-POLAND

Banner reklamowy na siatce ogrodzeniowej wokół obiektu będzie doskonalone widoczny zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych Odwiedzających targi, odbywające się w EXPO Kraków. Estetyczne, wykonane z materiałów dobrej jakości tablice reklamowe, nieograniczone możliwości – nawet do 10 m długości! Wymiar pojedynczego banneru: 1,7 m x 2,40 m.element
Banner na antresoli wewnątrz hali wystawowej - wycena indywidualna
REKLAMA-NA-ANTRESOLI-NA-TARGACH-FASTENER-POLAND

Banner reklamowy na antresoli w lobby EXPO Kraków będzie doskonalone widoczny dla wszystkich uczestników targów. Nie sposób go nie zauważyć. Wydruk o wymiarach uzgodnionych z organizatorem, dostarczony przez Zamawiającego zgodnie z wytycznymi wskazanymi przez TwK, możliwość przygotowania wydruku przez TwK - wycena indywidualna.


 

element
Naklejki podłogowe (footprints) - 2000 zł + 23% VAT
NAKLEJKI-PODLOGOWE-PODCZAS-TARGOW-FASTENER-POLAND


Naklejki podłogowe w wybranym przez firmę kształcie, rozmieszczone od wejścia głównego do stoiska Wystawcy, przygotowane przez Organizatora. Jest to oferta limitowana dla 2 firm. Maksymalny rozmiar naklejki: 30cm x 30cm. Decyduje kolejność zgłoszeń.
element
Smycz targowa - 2600 zł + 23% VAT
SMYCZ-TARGOWA-PODCZAS-TARGOW-FASTENER

Oferta obejmuje dystrybucję smyczy Zamawiającego, poprzez wydawanie ich każdemu Uczestnikowi targów wraz z identyfikatorem targowym. Smycze dostarcza Zamawiający. Jest to oferta na wyłączność dla 1 firmy. Decyduje kolejność zgłoszeń.element
Logo firmy na identyfikatorze targowym dla Zwiedzających - 4000 zł + 23% VAT 
ID-DLA-ZWIEDZAJACYCH-TARGI-FASTENER


Logo firmy wydrukowane na rewersie każdego identyfikatora wg projektu Organizatora. Identyfikatory zostaną przygotowane dla Zwiedzających. Jest to oferta na wyłączność dla 1 firmy.