Program towarzyszący

FORUM ELEMENTÓW ZŁĄCZNYCH
Forum stanowi wyjątkową platformę wymiany informacji pomiędzy producentami i dystrybutorami a użytkownikami końcowymi mocowań przemysłowych czy łączników do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych.
8 PAŹDZIERNIKA
11:00-11:45 „Wyzwania stojące przed polskim rynkiem elementów złącznych” - Marek Łangalis, Redaktor Naczelny FASTENER 
11:50-12:35 "Nowoczesne systemy napinania połączeń śrubowych w przemyśle ciężkim" - Krzysztof Gziut, NORD-LOCK
12:40-13:25 "Fast, Faster... Fastener Industrial needs, technological answers" Technologie odpowiadające na potrzeby producentów elementów złącznych” - Pasquale Cozzolino, Magdalena Gortat, ATOTECH POLAND Sp. z o.o.
13:30-13:50 "Pasty i lakiery ślizgowe w połączeniach śrubowych" - Paweł Kowalski, Milar Sp. z o.o.

element
KONFERENCJA FORUM DRUKU 3D
Forum Druku 3D to najważniejsza konferencja w Polsce poświęcona przemysłowym zastosowaniom technologii addytywnych, a także technologii skanowania 3D oraz modelowania 3D.
Już po raz czwarty przedstawiciele firm, zakładów przemysłowych oraz instytutów i uczelni spotkają się w Krakowie, by poznać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii 3D. 
Wraz z rozwojem technologii addytywnych, materiałów i maszyn do druku poszerzają się obszary zastosowań tej innowacyjnej metody wytwarzania. Celem konferencji jest podsumowanie osiągnięć w branży druku 3D oraz zapowiedź dalszego rozwoju w kontekście profesjonalnych zastosowań.
Jak co roku w programie wydarzenia nie zabraknie tematów poświęconych skanerom 3D, które są doskonałym narzędziem cyfryzacji procesów produkcyjnych. Komplementarnym obszarem poruszanym w trakcie wystąpień będzie projektowanie 3D, w szczególności w zakresie projektowania, prototypowania i doskonalenia produktów.
Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się przez stronę organizatora:  https://cadxpert.pl/konferencja-forum-druku-3d/

WYSTAWA DRUKAREK 3D  I SKANERÓW 3D
9 października, od 9:30 do 16, firma Cadxpert przygotowała dla wszystkich odwiedzających targi 3 strefy: wystawę urządzeń, w tym pokazy oprogramowania CAD, strefę obróbki wydruków oraz strefę materiałów do druku. Wystawa odbędzie się w lobby EXPO Kraków, wstęp bezpłatny.
STREFA KARIERY
Targi to doskonała okazja do nawiązania relacji pracodawców z potencjalnymi pracownikami i odwrotnie. To tutaj w jednym miejscu spotykają się liderzy branży i doświadczeni specjaliści oraz osoby nastawione na rozwój. Wykorzystaj szansę na znalezienie pracownika lub wymarzonej pracy, zachęcamy do wzięcia udziału w strefie. Szczegóły >>