O TARGACH FASTENER POLAND

Polska nieprzerwanie od 2019 roku uznawana jest za 4. największego producenta m.in. śrub, gwoździ, wkrętów czy nitów w Unii Europejskiej (z uwzględnieniem Wielkiej Brytanii)


Według raportu „Rynek elementów złącznych w Polsce w latach 2019 - 2020 wobec pandemii” opracowanego przez dr Marka Łangalisa na zlecenie Targów w Krakowie, kryzys nie uderzył mocno w polski rynek elementów złącznych. Dokonując analizy aktualnej sytuacji, warto cofnąć się do rekordowego 2019 roku, kiedy produkcja elementów złącznych w Polsce wzrosła o 9%, import o 7,3%, a eksport aż o 11% osiągając wartość 2,03 mld PLN. W porównaniu z rokiem 2020 wyraźnie widać, że różnice nie są duże. Maksymalny spadek wyniósł zaledwie 1,5% w skali całego roku. To bardzo dobry wynik, ponieważ w niektórych państwach tj. Francja Niemcy, Wielka Brytania czy Hiszpania spadek eksportu i importu elementów złącznych wyniósł od kilkunastu do nawet 20%.


Dzięki coraz większej automatyzacji pracy Polscy przedsiębiorcy zgłaszają coraz większe zapotrzebowanie na elementy złączne.

Targi FASTENER POLAND® pokazują siłę branży, odpowiadając na jej, z roku na rok, rosnące potrzeby.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. zapraszają do udzału w 5. edycji Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia, które odbędą się w dniach 19-20 października 2022 r. w EXPO KRAKÓW

Doskonała lokalizacja
Niewątpliwym atutem Targów jest ich lokalizacja - magiczny Kraków.


Miasto w sercu najbardziej uprzemysłowionego regionu kraju, pomiędzy Dolnym i Górnym Śląskiem a Podkarpaciem z Doliną Lotniczą, z licznym atrakcjami pozostaje nieprzerwanie najlepszym miejscem w Europie dla lokowania inwestycji outsourcingu.

Świetna lokata Krakowa to wynik prowadzonej od lat polityki proinwestycyjnej oraz przyjętych standardów promocji gospodarczej. Ponadtostolica Małopolski zajmuje czołowe miejsca w czołowych rankingach najlepszych miejsc turystycznych oraz biznesowych z niepowtarzalnymRynkiem, ogromną bazą klimatycznych restauracji, które pozwolą po ciężkimtargowym dniu na wymarzony wypoczynek.