W 2018 roku krajowy eksport elementów złącznych wzrósł o 19% do wartości 1,8 miliarda złotych. Jest to największa dynamika wzrostu od 8 lat. Pomimo iż eksport elementów złącznych znajduje się na rekordowym poziomie, wciąż istnieją perspektywy dalszego rozwoju.


Oprócz eksportu rośnie również rynek krajowego zużycia elementów złącznych. Wynosi on już 3,5 miliarda złotych, dzięki czemu Polska jest już 5 największym rynkiem w  Europie, a w ciągu dwóch lat ma szansę stać się trzecim, wyprzedzając Francję i Wielką Brytanię.


Dzięki coraz większej automatyzacji pracy Polscy przedsiębiorcy zgłaszają coraz większe zapotrzebowanie na elementy złączne. Targi FASTENER POLAD® pokazują siłę branży, odpowiadając na jej z roku na rok rosnące potrzeby.Targi w Krakowie Sp. z o.o. zapraszają do udziału w edycji online Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia, które odbędą się 05-18 października 2021r.

Doskonała lokalizacja


Niewątpliwym atutem Targów jest ich lokalizacja – magiczny Kraków.


Miasto w sercu najbardziej uprzemysłowionego regionu kraju, pomiędzy Dolnym i Górnym Śląskiem a Podkarpaciem z Doliną Lotniczą, z licznymi atrakcjami pozostaje nieprzerwanie najlepszym miejscem w Europie dla lokowania inwestycji outsourcingu. 


Świetna lokata Krakowa to wynik prowadzonej od lat polityki proinwestycyjnej oraz przyjętych standardów promocji gospodarczej.


Ponadto stolica Małopolski zajmuje czołowe miejsca w światowych rankingach najlepszych miejsc turystycznych oraz biznesowych z niepowtarzalnym Rynkiem, ogromną bazą klimatycznych restauracji, które pozwolą po ciężkim targowym dniu na wymarzony wypoczynek.

                                      ​