baner fastener poland

Opinie Wystawców 
W tym roku postanowiliśmy otworzyć swoje stoisko na Targach FASTENER POLAND® i jesteśmy z tego zadowoleni. Zaprezentowaliśmy maszynę do wciskania elementów złącznych z podajnikiem i cieszyło się to dużym zainteresowaniem. Ponadto zyskaliśmy kilka cennych kontaktów. Generalnie widać, że targi urosły, jest dobra frekwencja i z pewnością zawitamy do państwa w przyszłym roku.

Robert Baran – Dział Sprzedaży – H&S TECHNIK 

               Robert Baran

             Marcin CzyżakNa różnych targach w Krakowie wystawiamy się od kilku lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji targów. Organizatorzy zapewniają dużą pomoc przed przyjazdem i już na samych targach. Cieszymy się również, gdyż odwiedziły nas firmy, których nie mieliśmy w bazie i gdyby nie Targi FASTENER POLAND® to pewnie nigdy byśmy się nie spotkali. Mamy nadzieję, że również w przyszłym roku pojawimy się u państwa na FASTENER POLAND®. - Marcin Czyżak – Doradca Techniczny – TITGEMEYER POLSKA Sp. z o.o.
Targi FASTENER POLAND® w Krakowie są porównywalne do wszystkich innych targów naszej branży w Europie. Nie mamy zastrzeżeń do organizacji oraz frekwencji. Dzięki udziałowi w targach zyskaliśmy kilka nowych kontaktów zarówno z Polski jak i zagranicy. Myślę, że również w przyszłym roku przyjedziemy do Państwa na kolejną edycję targów. - Jerzy Dybich – Dyrektor Działu Sprzedaży - VALBRUNA POLSKA

                Jerzy Dybich

            Tadeusz JopekW końcu doczekaliśmy edycji FASTENERA, która rozwija się i daje dobre perspektywy na przyszłość. Kraków ma duży potencjał, by branża elementów złącznych właśnie tu stale się spotykała. Jeśli chodzi o tegoroczną edycję to jesteśmy zadowoleni z frekwencji, szczególnie w drugim dniu, nasze stoisko było popularne wśród zwiedzających i to nas bardzo cieszy. Myślę, że w przyszłym roku również zainwestujemy w stoisko na państwa imprezie.

Tadeusz Jopek – Wiceprezes – ŚRUBENA UNIA S.A.
Na Targach FASTENER POLAND® wystawimy się po raz drugi i oceniamy je bardzo dobrze. Frekwencja dopisała, spotkaliśmy się również ze swoimi stałymi klientami oraz zainteresowaliśmy swoją ofertą tych nowych. Myślę, że w przyszłym roku ponownie się u państwa wystawimy. - Grzegorz Jóźwik – ASMET Sp. z o.o. Sp.k.

             Grzegorz Jóźwik

             Ryszard DworakNasza obecność na Targach FASTENER POLAND®  nie jest przypadkowa. Wracamy na targi po kilku latach i jesteśmy zadowoleni. Dopisała nam frekwencja i zdobyliśmy wiele ciekawych kontaktów, których nie udałoby nam się pozyskać w inny sposób, niż poprzez udział w tej imprezie.  Jesteśmy pozytywnie nastawieni pod kątem udziału w targach w przyszłym roku. Mam nadzieję, że Targi FASTENER POLAND® nabiorą rozpędu, gdyż ta impreza jest potrzebna naszej branży. - Ryszard Dworak – Prezes – INOXA Sp. z o.o.II edycja Targów FASTENER POLAND® pokazała, że branża elementów złącznych cały czas się rozwija. Dla naszej firmy była to okazja do pozyskania nowych kontaktów biznesowych zarówno krajowych, jak i zagranicznych oraz do spotkań z naszymi stałymi partnerami. Widzimy, że organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by targi odbywały się w komfortowych warunkach. Mamy nadzieję, że ta wspaniała atmosfera, która towarzyszyła w tym roku targom, spowoduje, że będą one z roku na rok coraz większe. Do zobaczenia za rok!

Adam Dobrzewiński – Prezes –  ABAKOSTEEL s.c.

              Adam Dobrzewiński

                   rotor clip logo(…..) Podczas tegorocznych Targów FASTENER POLAND® nasze stoisko odwiedziło kilku kluczowych klientów OEM oraz bardzo ważni partnerzy dystrybucyjni. Targi oceniamy pozytywnie, a za rok planujemy przyjechać ponownie. Krakow pełni ważną funkcję na trasie handlowej na wschód, a to bardzo istotny kierunek rozwoju naszej sprzedaży. - Bartłomiej Chwastowicz –  Sales Professional – ROTOR CLIP Company IncTegoroczna edycja Targów FASTENER POLAND® była bardzo dobra. Jesteśmy zadowoleni z organizacji tej imprezy. Obsługa była w pełni profesjonalna i bardzo miła. Mamy nadzieję, że targi będą się cały czas rozwijały i w kolejnych edycjach zobaczymy jeszcze więcej wystawców i zwiedzających z zagranicy. Udział w targach oceniamy bardzo pozytywnie, szczególnie, że zależy nam na rozwijaniu kontaktów w Polsce i krajach sąsiadujących a tu jest to możliwe. - Adrian Andreescu – Export Manager – RIVIT S.r.l.

            Adrian Andreescu

      Przyznajemy, że zarówno organizacja jak i frekwencja na Międzynarodowych Targach FASTENER POLAND® była bardzo dobra. Udało nam się spotkać z naszymi dotychczasowymi klientami, ale także pozyskaliśmy wiele nowych, konkretnych kontaktów. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również do Państwa przyjedziemy.

Artur Janczy  – Sales Manager Poland –  BRALO CZ. s.r.o.