baner fastener poland

Poprzednia edycjaPolska jest jednym z czołowych producentów elementów złącznych w Europie, ale do tej pory przedstawiciele tego niezwykle szybko rozwijającego się sektora gospodarki nie mieli swojego targowego miejsca spotkań i czekali na nie od dawna. We współpracy z Elamed Media Group Targi w Krakowie, które słyną z wprowadzania na rynek nowych, specjalistycznych i unikatowych imprez targowych stworzyły branżowe, targowe miejsce spotkań z prawdziwego zdarzenia. Odbywająca się w dniach 28-30 listopada pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. 

                                        zwiedzający wg pochodzenia

Wśród Wystawców aż 68% stanowiły firmy z zagranicy, m.in. z Chin, Czech, Danii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Tajwanu, Turcji, Wielkiej Brytanii, USA  i Włoch.  Imponująco prezentują się też statystyki Zwiedzających: na Targach FASTENER POLAND oraz równocześnie odbywających się targach narzędziowo-obrabiarkowcyh EUROTOOL pojawiło się niemal 11 tysięcy osób, z czego 26% to goście z zagranicy. Goście reprezentowali branżę obróbki metalu, automotive,  stolarki otworowej, budowlanej, meblowej i inne.


Na Targach FASTENER POLAND zaprezentowane zostały m.in. najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe,  łączniki budowlane,  systemy montażu i instalacji, a także technologie produkcji łączników i urządzenia do ich magazynowania i dystrybucji. Ważnym wydarzeniem, które bardzo dobrze dopełniło program targów, był Kongres Elementów Złącznych, podczas którego specjaliści z branży przedstawili innowacyjne rozwiązania w zakresie wykorzystania i zastosowania elementów złącznych oraz specjalistycznych narzędzi. 

wystawcy według branż

Germano Iseppi FAR'Na Targach FASTENER POLAND jesteśmy po raz pierwszy i mogę powiedzieć, że impreza jest bardzo dobrze zorganizowana oraz zarządzana. Satysfakcjonuje nas fakt, że zwiedzający znają branżę i są zainteresowani naszymi produktami.'

Germano Iseppi - FAR S.r.l.

Laura Giersch IMS


Po raz pierwszy w historii naszej firmy prezentujemy swoją ofertę na targach w Polsce. Wrażenia mamy bardzo pozytywne, zainteresowanie produktami jest duże. Ważna jest prezentacja oferty właśnie na tego typu imprezach – spotykamy się z dotychczasowymi Klientami i pozyskujemy nowych. Jest dobrze!

Laura Giersch - IMS Verbindungstechnik GmbH & Co. KG

Tomasz Gargas SARIV


Na Targach Fastener Poland wystawiamy się po raz pierwszy, ale rok temu wystawialiśmy się tu na Targach EUROTOOL® i ponownie jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Warto było się tu wystawić, gdyż dopisała nam frekwencja, (...) Pod względem organizacyjnym również jesteśmy zadowoleni, gdyż niczego nam tu nie brakuje.

Tomasz Gargaś, SARIV Sp. z o.o. 

zwiedzający według stanowisk

wystawcy według pochodzenia

                        zwiedzający według branż