Numer 1 w Europie Środkowo-Wschodniej

 

Targi FASTENER POLAND® rosną w siłę. Zaledwie w ciągu czterech lat

 

w EXPO Kraków zaprezentowało się 538 firm ​z całego świata na łącznej powierzchni 10 tysięcy m2.

 

W opiniach klientów są drugą najważniejszą europejską wystawą poświęconą tej tematyce!

 

 

 

 

 

dla wystawców

 

 

Zaplanuj stoisko targowe, zamów materiały

reklamowe, zorganizuj logistykę, zaproś klientów.

 

 

Zaplanuj swóją wizytę na targach,

zarejestruj się online, kup bilet.

Opinie Wystawców

 

 

Na Targach FASTENER POLAND® wystawiamy się po raz trzeci. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem, dzięki czemu pozyskaliśmy bardzo dużo nowych kontaktów, które prawdopodobnie przełożą się na sprzedaż w naszej firmie. Jesteśmy zadowoleni, że takie specjalistyczne targi pojawiły się w Polsce.

 

Grzegorz Kot,

Magni Europe GmbH & Co. KG

Przez wiele lat szukaliśmy miejsca, w którym będzie można się wystawić z systemami zamocowań. Targi FASTENER POLAND® są wyspecjalizowane dla branży elementów złącznych. Jesteśmy zadowoleni, że mamy je w Polsce tym bardziej, że z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przyjeżdżają klienci nie tylko z Polski, ale i z krajów ościennych oraz innych kontynentów. Myślę, że jest to bardzo ważny prognostyk dla Polski i polskich producentów.

 

Tomasz Karwowski,

Dyrektor Handlowy, Dromet 

Spotkaliśmy wielu naszych obecnych klientów, co bardzo nas cieszy. Przeprowadziliśmy liczne ciekawe rozmowy, dlatego mamy nadzieję, że pozyskamy również nowych kontrahentów. Targi FASTENER POLAND® to cudowne miejsce do spotykania się i wymiany opinii na temat rozwoju branży. Rozmowy bezpośrednie są na pewno bardziej owocne i również bardzo ciekawe.

 

Anastazja Janus,

Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

 

 

Aktualności

Patronaty