TARGI FASTENER POLAND

Dziękujemy za udział w 5. Międzynarodowych Targach Elementów Złącznych i Technik Łączenia!

 

 

Targi FASTENER POLAND® to dogodna przestrzeń do spotkań decydentów, inżynierów oraz specjalistów ds. zakupów z kluczowych sektorów produkcyjnych z czołowymi producentami elementów złącznych z całego świata. Targi zapewniają wgląd w trendy branżowe i dostarczają kluczowych informacji na temat najnowszych osiągnięć w sektorze elementów złącznych i mocujących.

 

Dla Wystawców udział w targach FASTENER POLAND® to doskonała okazja dotarcia w jednym miejscu i czasie do tysięcy specjalistów oraz prezentacji nowatorskich rozwiązań, co przekłada się na wzmocnienie rynkowej pozycji, rozpoznawalność marki, a co najważniejsze maksymalizację zysków przy oszczędności czasu i pieniędzy.

TARGI FASTENER NAJLEPSZYM MIEJSCEM DLA BRANZY

TARGI FASTENER POLAND KRAKOW
 

Szeroka oferta technologii i produktów przyciąga polskich i zagranicznych

specjalistów, którzy zgodnie twierdzą, iż  FASTENER POLAND® w ciągu zaledwie trzech edycji stały się najważniejszym forum spotkań branży w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Targi FASTENER POLAND® to nie tylko kontakty biznesowe,

bogaty program konferencyjno-warsztatowy, ale również giełda kooperacyjna.

 

Najlepszą wizytówką Targów są opinie naszych Klientów:

OPINI O TARGACH FASTENER POLAND

Targi FASTENER POLAND® są wydarzeniem dedykowanym branży elementów złącznych. Jesteśmy zadowoleni, że mamy je w Polsce tym bardziej, że z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przyjeżdżają klienci nie tylko z Polski, ale i z krajów ościennych oraz innych kontynentów.

 

 

Tomasz Karwowski

Dyrektor handlowy
Dromet Sp. z o.o.

OPINIE O TARGACH FASTENER

Nasza obecność na Targach FASTENER POLAND®  nie jest przypadkowa. Wracamy na targi po kilku latach i jesteśmy zadowoleni. Dopisała nam frekwencja i zdobyliśmy wiele ciekawych kontaktów, których nie udałoby nam się pozyskać w inny sposób, niż poprzez udział w tej imprezie.  Jesteśmy pozytywnie nastawieni pod kątem udziału w targach w przyszłym roku. Mam nadzieję, że Targi FASTENER POLAND® nabiorą rozpędu, gdyż ta impreza jest potrzebna naszej branży.

 

Ryszard Dworak

Prezes  INOXA Sp. z o.o.

TARGI FASTENER

Jeździliśmy w bardzo wiele miejsc na świecie, żeby spotkać naszych klientów, pozyskiwać nowe kontakty. Dziś jesteśmy u siebie, magia miasta Krakowa jest pozytywnie postrzegana i myślę, że najwyższy czas, żeby tutaj w tym miejscu, branża elementów złącznych rosła w siłę.

 

 

Tadeusz Jopek

Wiceprezes Zarządu
Śrubena – Unia Sp. z o.o.

Nasi Partnerzy