slider outdoor

zdjęcie rotator (2).png

Dziękujemy za udział w targach!

Targi siłą branży elementów złącznych

6. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia

18-19 października 2023, Kraków

 

 

 

zdjecie-glowne (1).png

FASTENER POLAND®

Targi siłą branży elementów złącznych

25-26 września 2024, EXPO Kraków

7. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia

 

FASTENER POLAND® - święto branży elementów złącznych za nami!

 

 

Dwa dni branżowych spotkań, tysiące rozmów, goście z kilkudziesięciu krajów, ekspercka konferencja, nowości i premiery. Tak w skrócie wyglądała 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®. Wystawcy i zwiedzający wychodząc z EXPO Kraków po zakończeniu targów, wypowiadali się o nich bardzo pozytywnie. Zwracali uwagę przede wszystkim na konkretne i merytoryczne rozmowy oraz wysoki potencjał biznesowy Targów FASTENER POLAND®.

 

 

ZOBACZ PEŁNE PODSUMOWANIE TARGÓW

 

Galeria zdjęć FASTENER POLAND® 2023

PGB POLSKA NA TARGACH FASTENER POLAND 2022.jpg

Targi FASTENER POLAND® to dogodna przestrzeń do spotkań decydentów, inżynierów oraz specjalistów ds. zakupów z kluczowych sektorów produkcyjnych z czołowymi producentami elementów złącznych z całego świata. Targi zapewniają wgląd w trendy branżowe i dostarczają kluczowych informacji na temat najnowszych osiągnięć w sektorze elementów złącznych i mocujących.

Dla Wystawców udział w targach FASTENER POLAND® to doskonała okazja dotarcia w jednym miejscu i czasie do tysięcy specjalistów oraz prezentacji nowatorskich rozwiązań, co przekłada się na wzmocnienie rynkowej pozycji, rozpoznawalność marki, a co najważniejsze maksymalizację zysków przy oszczędności czasu i pieniędzy.

Szeroka oferta technologii i produktów przyciąga polskich i zagranicznych specjalistów, którzy zgodnie twierdzą, iż FASTENER POLAND® w ciągu zaledwie trzech edycji stały się najważniejszym forum spotkań branży w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi FASTENER POLAND® to nie tylko kontakty biznesowe, bogaty program konferencyjno-warsztatowy, ale również giełda kooperacyjna.

 

 

 

obsluguje-pracownika-w-firld-przez-panele-sloneczne.jpg

 

Nowość: Strefa elementów złącznych dla sektora energetyki, elektrotechniki odnawialnych źródeł energii

Ten unikalny obszar na Międzynarodowych Targach Elementów Złącznych będzie okazją do nawiązania kontaktów między nabywcami a producentami i dystrybutorami. Polska plasuje się w pierwszej dziesiątce krajów świata jeśli chodzi o wielkość rynku fotowoltaiki. W Europie, pod tym względem, wyprzedzają nas tylko Niemcy i Hiszpania. Branża notuje ciągłe wzrosty sprzedaży i dynamicznie się rozwija. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na komponenty, w szczególności na specjalistyczne i jakościowe elementy złączne, przeznaczone na rynki fotowoltaiki i technik solarnych. Rynek elementów złącznych odpowiada na te potrzeby projektując i dostarczając najlepsze rozwiązania o wzmocnionej odporności na trudne warunki, w jakich użytkowane są systemy solarne. Do zaprezentowania technologii i łączników zapraszamy producentów i dystrybutorów łączników i uchwytów do mocowania fotowoltaiki, energetyki i elektrotechniki.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania albo chcesz zostać naszym partnerem - napisz do nas.

B.Snopkiewicz.png [363.38 KB]

Beata SnopkiewiczProject Manager / Team Leader

K.Imiołczyk.png [344.76 KB]

Krzysztof ImiołczykDeputy Project Manager
 • Targi FASTENER POLAND® są wydarzeniem dedykowanym branży elementów złącznych. Jesteśmy zadowoleni, że mamy je w Polsce tym bardziej, że z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przyjeżdżają klienci nie tylko z Polski, ale i z krajów ościennych oraz innych kontynentów.

 • Nasza obecność na Targach FASTENER POLAND®  nie jest przypadkowa. Wracamy na targi po kilku latach i jesteśmy zadowoleni. Dopisała nam frekwencja i zdobyliśmy wiele ciekawych kontaktów, których nie udałoby nam się pozyskać w inny sposób, niż poprzez udział w tej imprezie.  Jesteśmy pozytywnie nastawieni pod kątem udziału w targach w przyszłym roku. Mam nadzieję, że Targi FASTENER POLAND® nabiorą rozpędu, gdyż ta impreza jest potrzebna naszej branży.

   

 • Jeździliśmy w bardzo wiele miejsc na świecie, żeby spotkać naszych klientów, pozyskiwać nowe kontakty. Dziś jesteśmy u siebie, magia miasta Krakowa jest pozytywnie postrzegana i myślę, że najwyższy czas, żeby tutaj w tym miejscu, branża elementów złącznych rosła w siłę.

   

 • tomasz-karwowski.png

  Tomasz Karwowski

  Dromet Sp. z o.o.

 • ryszard-dworak.png

  Ryszard Dworak

  INOXA Sp. z o.o.

 • tadeusz-jopek.png

  Tadeusz Jopek

  Śrubena – Unia Sp. z o.o.

fastener world--LOGO.jpg [55.38 KB]

Eurasia banner.jpg [57.45 KB]

Należymy do:

Należymy do: