Możliwości EXPO Kraków

EXPO Kraków_6 1.png

Obiekt pełen możliwości

 

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, zlokalizowany przy ul. Galicyjskiej 9. Doskonała komunikacja z dworcem PKP i lotniskiem w Balicach zapewnia dogodny dojazd zarówno komunikacją miejską, jak i prywatnymi pojazdami, na które czeka 700 miejsc parkingowych na terenie obiektu.

EXPO Kraków daje możliwość realizacji targów, kongresów, konferencji, spotkań branżowych, prezentacji produktowych, szkoleń, uroczystych gal, bankietów, imprez kulturalno-rozrywkowych, a także pokazów mody i halowych zawodów sportowych. Konstrukcja obiektu umożliwia również produkcję i realizację filmową oraz telewizyjną.

Przejdź na stronę EXPO Kraków

 

EXPO Kraków_8 1.png

Z myślą o wszystkich

 

Dysponujący ponad 700 miejscami dla samochodów osobowych parking zlokalizowany na terenie EXPO Kraków jest w całości ogrodzony, monitorowany i dobrze oświetlony. Posiada dwie duże bramy wjazdowo-wyjazdowe z systemem szlabanowym. Niedaleko głównego wejścia do obiektu znajdują się zatoczki autobusowe, miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi oraz taksówek. 

Co ważne, obiekt posiada certyfikat "Obiekt bez granic", wskazujący na przystosowanie budynku do funkcjonowania osób niepełnosprawnych. Szerokie drzwi bez progów, winda w budynku i specjalne toalety dla niepełnosprawnych sprawiają, że każdy może wziąć udział w naszych targach.

Przejdź na stronę EXPO Kraków

 

Relacje z imprez w EXPO Kraków