Przemysłowa jesień w EXPO Kraków: trzy imprezy – jedna data!

11.10.2023

18-19 października 2023 r. w EXPO Kraków odbędą się Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®, Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® oraz Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE. Targom, które zgromadzą łącznie 290 wystawców, towarzyszyć będzie bogaty program merytoryczny, w którym aż 37 ekspertów poruszy najbardziej aktualne tematy m.in. wyzwania firm produkcyjnych i przemysłowych w dobie pokoleń Z i Alfa czy kwestię granicznego podatku węglowego. 

Udział w imprezach jest doskonałą okazją do zdobycia wiedzy, nawiązania kontaktów w branży przemysłowej i pozyskania najnowszych informacji z dziedzin, które często przenikają się wzajemnie.

targi-symas-maintenance-2022 (7).jpg [233.20 KB]

Targi FASTENER POLAND® to jedyne międzynarodowe targi elementów złącznych organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej.


W EXPO Kraków swoją ofertę zaprezentuje 150 firm z 15 krajów, które przedstawią najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe, łączniki budowlane, zaawansowane systemy montażu i instalacji, a także technologie produkcji łączników i urządzenia do ich magazynowania i dystrybucji.


Targi odwiedzą kupcy z branż wykorzystujących elementy złączne do produkcji swoich wyrobów. W tegorocznej kampanii promocyjnej organizatorzy skupiają się przede wszystkim na branżach o największym potencjale, z największym zapotrzebowaniem na wszelkiego rodzaju łączniki i mocowania takich jak: fotowoltaika, motoryzacja, lotnictwo czy przemysł medyczny.


Dopełnieniem wydarzenia będzie konferencja „Ekologia i ekonomia w branży elementów złącznych – wyzwania i szanse”, podczas której zostaną poruszone takie tematy jak: zielona rewolucja, cło węglowe i jego wpływ na konkurencję między produktami unijnymi a importowanymi, przegląd najważniejszych ulg podatkowych dla branży elementów złącznych, rozwiązania dla zrównoważonego budownictwa oraz dekarbonizacja w modelu ESCO w zakładzie produkcyjnym z branży automotive. Prelegenci z różnych dziedzin przekażą cenne informacje, które będą miały istotne znaczenie dla przemysłu elementów złącznych.


Targi SYMAS® i MAINTENANCE - szeroka oferta wystawców, bogaty program merytoryczny i pokazy na stoiskach


Targi SYMAS® i MAINTENANCE od 14 lat są jednym z najważniejszych spotkań branży przemysłowej w Polsce. To jedyne targi w Polsce, na których wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z obróbką, magazynowaniem i transportem materiałów sypkich i masowych oraz utrzymaniem ruchu, planowaniem i optymalizacją produkcji. Impreza jest już na stałe wpisana w kalendarze wielu film, ale stale rośnie też liczba nowych wystawców, co jest świetną wizytówką targów! W tym roku na liście wystawców SYMAS® i MAINTENANCE znalazło się 140 firm, a 32 ekspertów podzieli się swoją wiedzą podczas warsztatów eksperckich i konferencji Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu!


Wystawcy przygotowali wiele nowości, praktyczne pokazy oraz workshopy! Będzie bardzo merytorycznie, wystawcy podzielą się praktycznymi case studies i wskazówkami, a o jeszcze więcej adrenaliny zadba firma Masters of Altitude, która zaprezentuje pokazy ratownictwa alpinistycznego. Pokazy dla gości na swoim stoisku przygotowała także firma SEW-EURODRIVE.
Program targów jest bardzo zróżnicowany. Porozmawiamy zarówno o kompetencjach pracowników w przemyśle 4.0 i wyzwaniach jakie stoją przed firmami w dobie pracowników Z i Alfa, ale nie zabraknie również tematów związanych z diagnostyką, naprawą, wdrożeniami CMMS czy odkurzaczami przemysłowymi.


Praktycy utrzymania ruchu spotkają się już po raz 10. podczas konferencji Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu! Uczestnicy poprzednich edycji doceniają przede wszystkim możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w codziennej pracy. W tym roku tematami przewodnimi są cyberbezpieczeństwo, zmiany w dyrektywie maszynowej oraz redukcja kosztów mediów. Bilety wciąż są dostępne na stronie: www.symas.krakow.pl.

506A4159.jpg [1.72 MB]

Sprawdź szczegółowy program i odbierz bilet online


Program targów jest bardzo rozbudowany, dlatego zwiedzający mają szansę poznać nie tylko najnowsze produkty na stoiskach wystawców, ale też posłuchać o nadchodzących zmianach podczas wystąpień na scenie, otrzymać praktyczne wskazówki i nawiązać cenne kontakty. Warto sprawdzić wcześniej harmonogramy wydarzeń i zaplanować swój udział!
Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się online. Jeden bilet uprawnia do zwiedzania zarówno Targów FASTENER POLAND® jak i SYMAS® oraz MAINTENANCE.


Do zobaczenia w EXPO Kraków!


Dowiedz się więcej o FASTENER POLAND®: www.fastenerpoland.pl 
Dowiedz się więcej o SYMAS® I MAINTENANCE: www.symas.krakow.pl 

 

symas-maintenance-targi-2022 (54).jpg [235.34 KB]